google-site-verification=zBrGTmzoP4VxymVSP3AbCmMd7GwDC13aeboEi73Ii4I
کدام دختر جذاب‌تر است

ویژگی های شخصیتی ثابت نیستند و می‌توانند به مرور زمان مدام تغییر کنند. اما با وجود این، حتی چیزهای جزئی نیز می‌توانند نشان دهند که شما چه جور آدمی ‌هستید. به عنوان مثال، شکل راه رفتن شما می‌تواند سطح آسیب پذیری شما را نشان دهد. انتخاب‌های شما در زمینه‌های مختلف می‌تواند چیزهای زیادی را در مورد شخصیت شما آشکار کند. مثلا در این تست از مجموعه مطالب شخصیت شناسی نیلگونه بگویید که از نظر شما کدام دختر جذاب‌تر است؟

خیلی ساده تصویر را ببینید و بگویید کدام یک از این خانم‌ها وقتی برگردد احتمالا جذاب‌تر است. و منظور ما “زیبا” بر اساس معیارهای زیبایی جا افتاده نیست. در واقع همه چیز به احساسات شما مربوط می‌شود. ببینید و بگویید که حدس‌تان کدام است؟

۱. دختر شماره یک جذاب‌تر است

اگر دختر شماره یک برای شما جذاب‌تر به نظر می‌رسد، احتمالاً فردی آرام و با اعتماد به نفس هستید. شما از موانع و آزمایش‌های جدید هراسی به دل‌تان راه نمی‌دهید. همیشه آماده اید تا هر مشکلی را با سربلندی و اعتماد به نفس حل کنید. شما جسورانه کارهای جدید را انجام می‌دهید و با اشتیاق آنچه را که دوست دارید پیش می‌برید.

شما به راحتی زمین نمی‌خورید و در طول مسیر هر سدی را برمی‌دارید. بسیار برای رسیدن به اهداف خود صبور هستید و می‌توانید آنچه را که می‌خواهید به دست آورید. شما اصلا خجالتی نیستید، بلکه جسور و قاطع هستید. شما می‌دانید چه می‌خواهید و مطمئناً به آن خواهید رسید.

یک مطلب جالب دیگر: شخصیت شناسی و نحوه حمام کردن؛ شما اول کدام بخش از بدن تان را می‌شویید؟

۲. دختر شماره دو

انتخاب کردن دختر دوم ممکن است به این معنا باشد که شما فردی اجتماعی هستید که به سرعت با دیگران ارتباط برقرار می‌کند. البته که کمی‌ساده لوح هم هستید و گاهی اوقات ممکن است سبکسر باشید. در عین حال می‌دانید چگونه به هدف خود برسید. شما آدم راحتی هستید که اغلب حال و هوای خوشی و لذت و بازیگوشی دارید.

احتمال زیادی وجود دارد که شما به جای نشان دادن غم و اندوه‌تان به آدم‌های پیرامون‌تان لبخند بزنید. شما سعی می‌کنید مثبت بمانید و چیزهای بد یا ناخوشایند را به دل نگیرید. اما همیشه هم چنین نیست و گاهی اوقات حتی یک کلمه منفی ساده ممکن است روح شما را آزار دهد.

۳. دختر شماره سه جذاب‌تر است

در صورتی که دختر شماره سه ترجیح شماست، به احتمال زیاد فردی متواضع و خجالتی هستید. شما آدمی هستید که خیلی زود با دیگران ارتباط برقرار نمی‌کنید، اما با گذشت زمان، راحت تر می‌شوید. دوست دارید همه چیز طبق برنامه باشد و بی‌برنامگی را چندان دوست ندارید.

شما مهربان هستید و می‌کوشید از درگیری دور بمانید. در واقع به مدت طولانی از چیزی دلخور نمی‌مانید. شما به عمق روح آدم‌ها نگاه می‌کنید و سعی می‌کنید عواطف و احساسات سایرین را درک کنید. برای شما اصلا بعید نیست که برای خوشحال کردن یک شخص دیگر خودتان سختی را تحمل کنید. اما هماهنگی برای شما مهم است، بنابراین گاهی اوقات لازم است با خودتان خلوت کنید.

۴. کدام دختر جذاب‌تر است: شماره چهار

در صورتی که دختر چهارم انتخاب شماست، احتمالاً آدم خونسردی هستید. شرم‌زده کردن یا گیج کردن شما کار آسانی نیست. برای شما ذهن نسبت به قلب ارجحیت دارد. شما می‌دانید که می‌توانید چیزهای زیادی به دست آورید و بنابراین از مشکلاتی که بر سر راه‌تان قرار می‌گیرد نمی‌ترسید.

شما آدم مغروری هستید که مطابق با میل خودتان زندگی می‌کنید. با تمام عزم راسخی که دارید، فردی مهربان هستید. شما به دیگران فکر می‌کنید و برای رسیدن به اهداف‌تان به آنها آسیب وارد نمی‌کنید. ممکن است سرد به نظر بیایید، اما در واقعیت، فردی اجتماعی هستید و برای کمک به نیازمندان همیشه آمادگی دارید.

۵. دختر شماره پنج

برگزیدن دختر پنجم می‌تواند به این معنا باشد که شما فردی مستقل و پیگیر هستید. شما عادت دارید که به اهداف خود نائل شوید. در صورت لزوم می‌توانید به خوبی روی خودتان کار کنید. اعتماد به نفس دارید و مستقل هستید، بنابراین به ندرت از دیگران درخواست کمک می‌کنید یا کمک آن‌ها را می‌پذیرید، حتی اگر آنها آماده حمایت و مراقبت از شما باشند.

شما فرد لجبازی هستید و متقاعد کردن شما یا تغییر دادن نظر شما آسان نیست. در عین حال، سازگار شدن و صمیمی شدن با آدم‌ها جدید برای‌تان دشوار است. اما کسانی که بتوانند به قلب شما برسند دوستان واقعی شما خواهند شد و می‌توانند کاملاً به شما تکیه کنند.

از نظر شما کدام دختر جذاب‌تر است؟ کدام دختر را انتخاب کردید؟ توضیحات  مربوط به هر دختر چقدر با شخصیت شما مطابقت دارد؟ ما در نیلگونه دوست داریم نظرات شما را بخوانیم. حتما برای‌مان بنویسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *