google-site-verification=zBrGTmzoP4VxymVSP3AbCmMd7GwDC13aeboEi73Ii4I
کت و شلوار کلاسیک مردانه

سال نو نزدیک است و بین هزار و یک مطلبی که در مورد موضوعات مرتبط با مد خانم‌ها می‌بینیم، ‌بد نیست کمی‌هم دل به دل آقایان بدهیم تا امسال را خوش استایل آغاز کنند. ترند کت و شلوار مردانه ۱۴۰۱ موضوع این نوشتار است! چیزی که بسیاری از آقایان به آن نیاز خواهند داشت.

تمرکز اصلی طراحان در سال ۱۴۰۱  روی پارچه های سفارشی و ترکیب های جسورانه خواهد بود. به عنوان مثال ترکیب رنگ‌های متفاوت شلوار و کت بسیار پرطرفدار خواهد بود. کت و شلوارهای شیک مردانه ۱۴۰۱  معمولا ظاهری یکدست را به نمایش می‌کشند، به این ترتیب که سایه رنگ‌های مرتبط با هم ترکیب می‌شوند یا رنگ‌های هماهنگ نوعی هارمونی را به وجود می‌آورند. با ما در این نوشتار همراه باشید تا …. ترند کت و شلوار مردانه ۱۴۰۱ را با هم ببینیم. خوش تیپ بمانید!

۱. کت و شلوار مردانه ۱۴۰۱ : کلاسیک

مدل های کت و شلوار مردانه کلاسیک ۱۴۰۱ همه به لحاظ رنگ و هم در برش متمایز هستند. رنگ های مشکی، خاکستری، آبی برای یک کت و شلوار کلاسیک مردانه بسیار مرتبط هستند.

شلوارهای امسال می‌توانند گشاد و مخروطی باشند، کت‌ها اما صاف و نسبتا اندامی، کراوات های کلاسیک و البته آوانگارد.

استاندارد این مدل یک کت دو یا سه دکمه است. این مدل همه کاره برای آقایان در سایزها و سنین مختلف هم برای حضور در دفتر کار و هم برای جشن و میهمانی مناسب است.

کت و شلوار کلاسیک مردانه

 

۲. کت و شلوار رسمی‌ مردانه ۱۴۰۱ : کت و شلوار چهار دکمه

کت‌های چهار دکمه یا دابل برست دو ردیف دکمه روی کت دارد. این سبک به شما امکان می‌دهد که یک ظاهر حسابی رسمی ایجاد کنید، بنابراین فقط به درد شرایط مناسب می‌خورد.

کت و شلواری که از 100% پشم و مخمل تهیه شده است خوب به نظر می‌رسد، اما در این صورت باید از دکمه های فلزی اجتناب کنید.

کت چهار دکمه ترند ۱۴۰۱

۳. کت و شلوار مردانه ظریف ترند ۱۴۰۱

مخمل، جیر و چرم – چه چیزی می‌تواند ظریف‌تر از این پارچه‌ها برای کت و شلوار مردانه باشد؟

با توجه به ویژگی‌های ‌این پارچه‌ها، هر سبکی اصالت و ظرافت می‌گیرد. البته بهتر است یک کت و شلوار ساده از نوعی پارچه بافت دار انتخاب کنید و ظاهرتان را با لوازم جانبی بیش از حد خراب نکنید. این سبک از کت و شلوار هم ترند کت و شلوار مردانه ۱۴۰۱ است و به هر کسی یک شخصیت کاریزماتیک می‌بخشد!

ترند کت و شلوار

۴. کت و شلوار راه راه مردانه، ترند امسال

طرح راه راه نیز دیگر ترند کت و شلوار مردانه ۱۴۰۱ است! مدلی که به ظاهر روزمره شما آقایان روح و جان می‌بخشد و در عین حال بسیار هم شیک است.

کت و شلوار مردانه راه راه سه تکه مردانه ۱۴۰۱، و همچنین ترکیبی از شلوار و جلیقه در یک سبک تابستانی، بسیار بدیع به نظر می‌رسد.

کت و شلوار راه راه

۵. کت و شلوار چهارخانه

آقایان دقت کنید که کت و شلوارهای چهارخانه در سال ۲۰۲۲ و ۱۴۰۱ بسیار ترند و پرطرفدار هستند!

طرح چهارخانه زیبا و ظریف در کت و شلوار مردانه برای دفتر کار و جلسات کاری مناسب است. در حالی که یک چهارخانه مشخص و بزرگ برای استایل خیابانی آقایان شیک عالی به نظر می‌رسد.

کت و شلوار چهارخانه

۶. ترندهای کت و شلوار ۱۴۰۱ : کت و شلوار سه تکه

ای مدل، یک سبک عالی و همه کاره برای جشن یا یک موقعیت خاص است. کت و شلوار سه تکه از یک کت، جلیقه و شلوار تشکیل شده است که همگی از یک طرح هستند.

در زندگی روزمره، چنین کت و شلوار مردانه‌ای ممکن است کمی ‌نامناسب باشد. بنابراین، برای یک ظاهر روزمره با چنین کت و شلواری، بهتر است کت یا جلیقه را حذف کنید.

کت شلوار مردانه سه تیکه

۷. ترند ۱۴۰۱: جیب‌ را جدی بگیرید

امسال طراحان می‌گویند هر چه جیب بیشتر باشد بهتر است! در طرح سمت چپ مشاهده می‌کنید که تعداد جیب‌های کت بیشتر از حالت معمول است.

ترند ۱۴۰۱

۸. تغییر سنت‌ها: کت و شلوار اندامی

بله شاید این مدل باب میل برخی از آقایان نباشد، اما درواقع ترند ۱۴۰۱ کت و شلوار مردانه است! می‌توان گفت این سبک یکی از شیک ترین و مرسوم ترین مدل‌های کت و شلوار است.

اما یک نکته مهم هنگام انتخاب ست کت و شلوار با چنین شلواری، به شدت توصیه می‌شود که به ویژگی های اندامی خودتان توجه کنید.

کت و شلوار ترند ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *