google-site-verification=zBrGTmzoP4VxymVSP3AbCmMd7GwDC13aeboEi73Ii4I
اول کدام بخش از بدن تان را می شویید

اول کدام بخش از بدن تان را می شویید؟ برنامه صبحگاهی غالب ما آدم‌ها با حمام کردن شروع می شود. با این حال، شیوه حمام کردن ما معمولا یکسان نیست. شاید متوجه نشده باشیم، اما هر کدام از ما حمام کردن را با قسمت خاصی از بدن مان شروع می‌کنیم. این تصمیم که اول کجای بدن را بشوییم ناخودآگاه توسط ما گرفته می شود. جالب اینکه همین تصمیم بی اهمیت می‌تواند چیزهای جالبی در مورد شخصیت ما بگوید. و موضوع این نوشتار از مجموعه مطالب شخصیت شناسی نیلگونه همین است: شخصیت شناسی و نحوه حمام کردن!

اگر شما هم کنجکاو شده اید با ما در این نوشتار همراه باشید!

۱. ابتدا صورت خود را می شویید

اگر ابتدا صورت خود را بشویید، به تمام حواس 5 گانه تان یعنی بویایی، بینایی، چشایی، لامسه و شنوایی خود تمایل دارید. این بدان معناست که شما بسیار نگران این هستید که دیگران چه برداشتی از شما دارند. بنابراین می خواهید از آنچه که ابتدا توجه دیگران را جلب می کند مراقبت کنید. صورت تان را می شویید تا نهایت مراقبت را از آن داشته باشید.

شاید شما همیشه نگران این بوده‌اید که دیگران در موردتان چه فکری می کنند و گاهی اوقات ناامید می‌شوید. حتی ممکن است استرس بگیرید و خجالت بکشید. شنیدن چیزهای بد در مورد خودتان برای شما سخت است.

۲. ابتدا بازو یا پاهای‌تان را می شویید

در صورتی که شما از آن دسته کسانی هستید که ابتدا به پاهای‌تان توجه می کنید، پس می‌توانید خود را فردی فروتن و متواضع بنامید. با این حال، این موضوع یک جنبه دیگر هم دارد. بازوها یا پاها نماد قدرت و اراده نیز محسوب می شوند. بنابراین، شستن آنها به عنوان اولین بخش از بدن‌تان نشان می‌دهد که شما هیچ ترسی از بیان انتخاب‌ها و گزینه های خود ندارید. یا از چیزی متنفر هستید یا دوستش دارید.

در صورتی که ابتدا بازوی خود را می شویید، به احتمال زیاد در محافل اجتماعی خود به عنوان فردی قابل اعتماد و محبوب تلقی می‌شوید. شما در عین حال آدمی هستید که از کار سخت نمی ترسد.

۳. اول کدام بخش از بدن تان را می‌شویید: قسمت خصوصی را

اگر پیش از هر چیزی، قسمت های خصوصی بدن تان را بشویید، احتمالاً فردی خجالتی هستید. می توانید خود را فردی درونگرا یا آدمی با اعتماد به نفس پایین بنامید. شاید حتی در گروه های اجتماعی به شما توجه زیادی نمی شود. با این حال، کسانی که شما را از نزدیک می شناسند می گویند که شما اصیل ترین و واقعی‌ترین آدم روی زمین هستید. شما سخت تلاش می کنید که موضع خود را نگه دارید و ممکن است اغلب تسلیم شوید، اما می توانید کاری کنید که نزدیکان‌تان در حضور شما احساس راحتی کنند.

۴. اگر ابتدا سینه خود را بشویید

اگر در پاسخ به این سوال که ابتدا کدام بخش از بدن تان را می‌شویید، بگویید سینه، به احتمال زیاد از آنچه که هستید احساس رضایت خاطر دارید. شما در زندگی‌تان گام‌های مشخص و محکمی برمی‌دارید . کاملا مصمم هستید و سردرگمی به ندرت برای‌تان رخ می‌دهد. شما مستقل بودن را دوست دارید و مردم به خاطر این کار تحسین‌تان می کنند.

۵. اگر اول موهای‌تان را بشویید

درصورتی که سر یا موهای‌تان بخشی از بدنتان است که اول می شویید، شما فردی هستید که نظم و انضباط را دوست دارید. بالاترین قسمت بدن شما به طور کلی نشان دهنده قدرت است و شستن آن بهعنوان اولین بخش از بدن‌تان نشان می دهد که در مورد همه چیز نظر قاطعی دارید و به عملگرا بودن اعتقاد دارید. شما همچنین زمان را به خوبی مدیریت می کنید و به عنوان یک آدم وقت شناس معروف هستید. اغلب هنگام انتخاب دوستان ‌تان به افکار آنها اهمیت می‌دهید نه میزان ثروتی که دارند.

۶. کدام بخش از بدن تان را می شویید: شانه و گردن

پرتلاش‌ترین و سخت‌کوش‌ترین آدم‌ها اغلب ناحیه گردن و شانه‌شان را اول می‌شویند. شما همیشه دوست دارید با تلاش زیاد به بهترین شرایط ممکن دست پیدا کنید. شما آدمی مثبت اندیش، فعال و زرنگ هستید و از دیگران نیز همین انتظار را دارید. به علاوه، بسیار اهل رقابت هستید و می خواهید یک قدم جلوتر از دیگران باشید.

۷. اگر ابتدا پشت‌تان را بشویید

پشت شما نشان دهنده هوشیاری شماست. پشت ستون فقرات و سیستم عصبی شما را شامل می‌شود که نقش زیادی در عملکرد مغز شما ایفا می کند. شستن پشت به عنوان اولین بخش از بدن‌تان که می‌شویید ماهیت کم حرف شما را نشان می‌دهد. شما همیشه بسیار محتاطانه عمل می‌کنید و به این راحتی‌ها به آدم‌ها اعتماد نمی کنید.

شما عادت دارید که عمیقاً به مسائل بپردازید و با دقت تصمیم نهایی‌تان را بگیرید. تنها ماندن برای افرادی مثل شما خاموشی نیست، بلکه فرصتی برای لذت بردن از زمانی است که فقط خودتان هستید.

* نکته مهم در مورد تست اول کدام بخش از بدن تان را می‌شویید: لطفاً توجه داشته باشید که این آزمون فقط برای سرگرمی است و نمی توان آن را یک نظر حرفه ای تلقی کرد.

خوب حالا برای ما بنویسید: اول کدام قسمت از بدن‌تان را می شویید؟ آیا می توانید با نتایج آزمایشی که در بالا توضیح داده شد ارتباط برقرار کنید؟ آیا موارد عنوان شده در مورد شما صدق می‌کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *